m.honvedfc.hu
Budapest Honvéd Online főoldal

Budapest Honvéd Online

menetrend

Az első csapat mérkőzései

Dátum Hazai csapat - Vendég csapat
2018/12/15 19:30 Honvéd FC - Újpest
2019/02/02 00:00 FTC - Honvéd FC
2019/02/09 00:00 Honvéd FC - PFLA
2019/02/16 00:00 DVTK - Honvéd FC
2019/02/16 00:00 DVTK - Honvéd FC
2019/02/20 00:00 Tiszakécske - Honvéd FC
2019/02/23 00:00 Honvéd FC - MTK
2019/02/27 00:00 Honvéd FC - Tiszakécske
2019/03/02 00:00 Honvéd FC - Haladás
2019/03/09 00:00 Kisvárda - Honvéd FC
2019/03/16 00:00 Honvéd FC - Paks
2019/03/30 00:00 Mezőkövesd - Honvéd FC
2019/04/06 00:00 Honvéd FC - Vidi
2019/04/13 00:00 Honvéd FC - Debrecen
2019/04/20 00:00 Újpest - Honvéd FC
2019/04/27 00:00 Honvéd FC - FTC
2019/05/04 00:00 PFLA - Honvéd FC
2019/05/11 00:00 Honvéd FC - DVTK
2019/05/19 00:00 MTK - Honvéd FC